statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS "San" Nozdrzec 3 - 2 JKS Jasionów

• autor: jksjasionow, 2017-05-01 10:01

Impas trwa, tylko tak możemy podsumować formę naszej drużyny w rundzie wiosennej. Wczorajszy mecz, w którym przeciwnikiem był LKS San Nozdrzec również nie potoczył się tak jakbyśmy tego oczekiwali.

JKS wybiegł na murawę w składzie: Kociuba – Ziemiański, G. Smoleń, Pelc, Borkowski – M. Smoleń, Niezgodzki, Żuchowski, Władyka – Nastał i Podlipski. Na ławce rezerwowych w towarzystwie Pana Marka znaleźli się K. Wójcik oraz Opaliński. W spotkaniu nie mogli wystąpić D. Wójcik,T. Zgłobicki (sprawy osobiste), oraz K. Bluj (zawieszenie za kartki). Już podczas przedmeczowej rozgrzewki byliśmy świadkami pięknej bramki ze „stojącej piłki” w wykonaniu naszego kapitana.

Pierwsze minuty spotkania to fala ataków na bramkę Nozdrzca, bowiem już w drugiej minucie groźny strzał zza pola karnego oddał Pelc, jednak piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki. Kilka minut później precyzyjnym długim podaniem popisuje się Niezgodzki, adresatem jest Podlipski, nienaganna technika tego zawodnika pozwoliła na bezproblemowe przyjęcie piłki, po czym „Pepe” odgrywa piętą do nadbiegającego Żuchowskiego,  który to precyzyjnym strzałem w długi róg bramki pokonuje bramkarza. Nozdrzec 0 – 1 Jasionów. W 12 minucie Władyka wbiega w pole karne, wydaje się że jest faulowany, jednak zdołał oddać strzał, szkoda tylko że niecelny. Minutę później jeden z zawodników Sanu znajduje się w świetnej sytuacji przed naszym polem karnym, jednak jego strzał „z woleja” był zbyt słaby aby sprawić problemy naszemu bramkarzowi. W 21 minucie błąd w komunikacji naszych obrońców wykorzystał napastnik gospodarzy, który po dośrodkowaniu z prawej strony boiska zdobył bramkę wyrównującą. Mamy remis. 25 minuta to karygodny błąd Borkowskiego, jednak na nasze szczęście boczny pomocnik Nozdrzca strzela obok bramki. Kilka minut później byliśmy świadkami popisu szybkościowego Niezgodzkiego, który to dopadł do bezpańskiej piłki, zostawił w tyle wszystkich obrońców, strzelił mocno jednak wprost w bramkarza. W 38 minucie żółta kartka dla Nastała za faul na bramkarzu. Jest to decyzja sporna, jednak uszanujmy werdykt sędziego. Chwilę później ten sam zawodnik oddał strzał zza „szesnastki” lecz piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką. Pod koniec pierwszej połowy w świetnej sytuacji znalazł się napastnik Sanu, jednak strzał był niecelny. Na drugą połowę wybiegamy bez zmian w składzie, wynik 1-1. W 47 minucie piłka po rzucie z autu wpada bezpośrednio do bramki JKSu, jednak żaden z zawodników nie dotknął piłki, w efekcie czego gol nie zostaje uznany. Bezbłędna decyzja sędziego, dodajmy bez wykorzystania najnowszej technologii VAR. W 57 minucie boisko opuszcza Podlipski, na jego miejsce wbiega Opaliński. Kilka chwil po tym, G. Smoleń strzela z 25 metrów jednak bardzo niecelnie. W 63 minucie po rzucie rożnym, gospodarze mogli objąć prowadzenie jednak piłkę lecącą w światło bramki blokuje M. Smoleń. Minutę później długie podanie od Niezgodzkiego przedłuża Opaliński, piłka trafia pod nogi Żuchowskiego, jednak ten strzela bardzo słabo i na dodatek niecelnie. W 66 minucie Wójcik zastępuje Nastała. W 69 minucie tracimy bramkę, której powodem był brak zdecydowania naszych obrońców. Wynik 2-1. Cztery minuty później, świetną wrzutkę z lewej strony boiska wykorzystuje zawodnik gospodarzy. San 3-1 JKS. Kilka minut później długą piłką odgrywa Opaliński wprost pod nogi Wójcika, ten z kolei podaje do wybiegającego „sam na sam” z bramkarzem Niezgodzkiego, obrońcy niestety nie są w stanie przepisowo go zatrzymać, sędzia odgwizduje faul. Cała akcja miała miejsce w polu karnym Nozdrzca, więc werdykt sędziego – karny. Do „jedenastki” podchodzi Niezgodzki, który pewnie umieszcza piłkę w siatce. Ostatnie minuty meczu to dużo wybić piłki, chaosu czy też fauli. Wynik 3-2 dla gospodarzy, czy sprawiedliwy? Na to pytanie niech odpowie sobie każdy kto oglądał wczorajszy mecz.

Nasz zespół na chwilę obecną w rundzie wiosennej nie zdołał wygrać ani jednego spotkania, jeden remis i trzy porażki. Kolejny nasz przeciwnik Orzeł Milcza na wiosnę spisuje się znacznie lepiej (dwa remisy jedna wygrana), jednak jakim wynikiem zakończy się najbliższy mecz? Tego dowiemy się w środę 3.V. Mecz standardowo rozegrany będzie o 16:30 na boisku w Jasionowie.

Dodam jeszcze tylko że w sobotę 29.IV, juniorzy rozegrali swój kolejny mecz. Niestety tym razem nie udało się wygrać, przeciwnikiem była drużyna z Górek. Wynik 0-1.