JKS Jasionów - strona nieoficjalna

Ładowanie...

JKS Jasionów 3-3 Jasiołka Świerzowa

• autor: jksjasionow, 2016-10-24 20:19

W 11 kolejce bieżącego sezonu byliśmy świadkami niezwykle dramatycznego meczu między JKSem a Jasiołką Świerzowa...

Mecz zaczął się fatalnie dla naszego zawodnika P. Knurka, który to tak niefortunnie upada na murawę przy próbie wybicia, że doznaje poważnej kontuzji kolana już w 1 minucie spotkania. Miejmy nadzieję, że nie sprawdzi się najgorszy scenariusz i Paweł szybko powróci do zdrowia, czego mu wszyscy serdecznie życzymy!!! Niezwykle grząska murawa utrudniała grę w piłkę i utrzymanie równowagi, czego przykładem może być sytuacja z 8 min, kiedy to P. Ziemiański nie trafia w piłkę, którą przejmuje napastnik Jasiołki, ale będąc na 16 metrze uderza wprost w B. Kociubę. W 12 min P. Żuchowski wbiega z piłką w pole karne i oddaje mocny strzał, który broni bramkarz, a jego dobitka przechodzi nieznacznie obok słupka. W 17 min niesygnalizowanym strzałem z narożnika pola karnego popisuje się zawodnik gości, a piłka odbijając się od słupka wpada za kołnierz naszego bramkarza. Zaraz po wznowieniu gry D. Niezgodzki jest faulowany, puszczają mu nerwy i uderza zawodnika gości. Decyzja sędziego może być tylko jedna – czerwona kartka. Przez następne 70 minut musimy sobie zatem radzić w dziesiątkę. W 30 min M. Smoleń uderza z wolnego tuz przy słupku, ale bramkarz rywali kapitalna interwencją ratuje swój zespół. W 35 min Jasiołka przeprowadza składna akcję oskrzydlającą, po której zupełnie niepilnowany napastnik podwyższa ich prowadzenie. W drugiej minucie doliczonego czasu gry napastnik gości otrzymuje idealne prostopadłe podanie i bez problemu aplikuje nam trzecia bramkę. Do przerwy 0-3, ale nie składamy broni, bowiem zaraz po przerwie w 46 min udaje nam się zmniejszyć straty za sprawa samobójczego trafienia zawodnika Jasiołki, który po dośrodkowaniu P. Ziemiańskiego kieruje piłkę głową do własnej siatki. W 54 min K. Bluj w doskonałej sytuacji strzela głową wprost w bramkarza z około 2 metrów. Według naszych zawodników znajdujących się najbliżej tej sytuacji bramkarz interweniował już za linią bramkową, ale system goal-line nie zadziałał i sędzia nakazał kontynuować grę,. W 63 min M. Smoleń miał świetną okazję, ale niepotrzebnie próbuje lobować wracającego do bramki bramkarza i piłka przelatuje nad poprzeczką. W 70 min ten sam zawodnik strzela z wolnego, ale i tym razem brakuje niewiele, bowiem piłka mija słupek. W 74 min K. Wójcik dostaje piłkę jak na tacy od M. Smolenia, ale strzela obok słupka. Kilka chwil później K. Bluj decyduje się na strzał z dystansu, ale niestety przymierzył niecelnie. W 78 min strzał P. Żuchowskiego w ostatniej chwili blokuje obrońca. W 80 min po rzucie rożnym wykonywanym przez M. Smolenia łapiemy kontakt z rywalem za sprawą K. Wójcika, który wyskakuje najwyżej i strzałem głową umieszcza piłkę pod poprzeczką. W 84 min K. Wójcik wpada w pole karne i jest faulowany przez bramkarza. G. Smoleń podchodzi do karnego, ale jego intencje wyczuwa bramkarz i bez najmniejszych problemów paruje piłkę do boku. W 86 min K. Bluj strzela głową po rzucie rożnym, piłka zatrzymuje się na poprzeczce, a dobitkę wybijają z linii bramkowej obrońcy ze Świerzowej. Kilkadziesiąt sekund później B. Borkowski zagrywa piłkę wzdłuż bramki, którą nieczysto uderza K. Wójcik, ale wychodzi z tego znakomita asysta do P. Żuchowskiego, który dopełnia formalności z najbliższej odległości. W 89 min mogliśmy wyjść na prowadzenie, ale B. Borkowski uderza szczupakiem z kilku metrów wprost w bramkarza. W ostatniej akcji meczu goście wychodzą we trzech na naszego bramkarza, ale popełniają prawdopodobnie błąd w rozegraniu tuż przed naszą bramką, bowiem sędzia główny mimo braku sygnalizacji sędziego liniowego decyduje się odgwizdać pozycję spaloną. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 3-3. Po ostatnim gwizdku sędziego doszło jeszcze do utarczek słownych gości z arbitrem, czego skutkiem była czerwona kartka dla jednego z ich zawodników.

MH

Autor: Treść:pozostało znaków:

Brak aktywnych ankiet.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

JKS JasionówSokół Domaradz
JKS Jasionów 5:0 Sokół Domaradz
2018-09-23, 15:30:00
    relacja »

pon.

LKS Golcowa 2:1 LKS Górki
LKS Hłudno 9:1 Zryw Dydnia
Victoria Niebocko 6:2 LKS Wzdów
Jutrzenka Jaćmierz 1:3 Orły Jabłonka
San Nozdrzec 0:1 LKS "Sokół" Trześniów
JKS Jasionów 5:0 Sokół Domaradz

LKS Wzdów - Jutrzenka Jaćmierz
Zryw Dydnia - Victoria Niebocko
LKS "Sokół" Trześniów - LKS Hłudno
Sokół Domaradz - San Nozdrzec
LKS Górki - JKS Jasionów
Orły Jabłonka - LKS Golcowa

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.