Aktualności

Orzeł Milcza 2:6 JKS Jasionów

• autor: AdminJKS, 2013-08-19 07:48

JKS odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

JKS jechał do Milczy z nadzieją na przełamanie. i udało się.Ale od początku. JKS od pierwszej minuty starał się atakować bramkę Orła. W wydawałoby się nie groźnej sytuacji, nasi obrońcy popełniają błąd, napastnik gospodarzy wychodzi sam na sam i uderza bardzo anemicznie, jednak nasz bramkarz jakimś cudem wpuszcza ten strzał. JKS odpowiedział bardzo szybko. Pięć minut później K.Niezgodzki wrzuca z rogu piłkę wprost na głowę A.Filaka a ten pokonuje bramkarza Milczy. JKS nacierał coraz bardziej, i miał kilka szans jednak strzały były minimalnie niecelne. Po ładnej wymianie w środku pola, piłka ląduje na prawym skrzydle, P.Kaczor wpada w pole karne, zagrywa wzdłuż bramki, a tam K.Szczepek dostawia tylko nogę. JKS przeważał na boisku nie nie pozwalał rozwinąć skrzydeł Orłowi. Kolejna bramka dla JKS-u to stadiony świata. K.Zgłobicki posyła pięknego krosa na 16 metr, tam P.Ziemiański nie zastanawia się długo i uderza z pierwszej piłki z powietrza i piłka wpada prawie w okienko bramki. Do przerwy 1:3. Po przerwie JKS nie ustawał w atakach. P. Kaczor przedziera się prawym skrzydłem, zagrywa piłkę w pole karne, tam bramkarz wypuszcza ją z rąk, ta ląduje pod nogami P.Ziemiańskiego który strzela na pustą bramkę. Orzeł niewiele miał do powiedzenia w tej części meczu. Kolejna akcja B.Borkowski zagrywa na wolne pole do K.Szczepka a ten strzałem po długim rogu pokonuje bramkarza. Po piątej bramce JKS się zbyt mocno rozluźnił, czego efektem był błąd w obronie i bramka dla Orła. Jednak JKS na tą bramkę odpowiedział bramką. G.Smoleń zagrywa do P.Ziemaińskiego ten wyprzedza obrońcę, zagrywa do K.Szczepka, ten dokłada nogę i mamy szósta bramkę. JKS miał jeszcze wiele okazji do zdobycia bramki, najlepsze K.Niezgodzki, jednak dwukrotnie przestrzelił z 3 metrów. JKS zagrał dobry mecz ale nie ustrzegł się błędów, które w spotkaniu z lepszą drużyną mogą kosztować stratę punktów.