Aktualności

Zamczysko Odrzykoń 0:0 JKS Jasionów

• autor: AdminJKS, 2013-08-12 07:35

W pierwszym swoim meczu JKS bezbramkowo zremisował na trudnym terenie.

Odrzykoń od początku meczu starał się zagrozić naszej bramce ale nasza obrona spisywała się dziś bardzo dobrze. JKS starał się odpowiedzieć swoimi atakami ale nie przynosiło to skutku. Największe zagrożenie stwarzaliśmy po stałych fragmentach gry. Bardzo dobrze z rzutu wolnego uderzał A.Filak, jednak bramkarz popisał się wspaniałą paradą i zdołał obronić strzał wybijając go na rzut rożny. Dobrą sytuację miał M.Nogaj, który stojąc niepilnowany na 5 metrze strzelił ponad bramką. Odrzykoń stwarzał sytuacje ale na 16 metrze nasza obrona rozbijała wszystkie ataki. Pod koniec pierwszej połowy P.Ziemiański przymierzył z rzutu wolnego, ale bramkarz gospodarzy tylko w sobie znany sposób znów wybił piłkę na rzut rożny. Do przerwy 0:0. Był to mecz z gatunku, kto strzeli bramkę ten wygra. Po przerwie mecz dalej był wyrównany. W jednej z akcji M.Smoleń, faulował w polu karnym zawodnika gospodarzy i sędzia wskazał na 11 metr. Wydawało się, że Zamczysko obejmie prowadzenie, jednak nasz bramkarz R.Pelc wyczuł intencje strzelającego i w piękny sposób obronił karnego. Od tego momentu Odrzykoń naciskał na naszą bramkę, jednak czujna obrona radziła sobie z atakami.Do końca meczu nic się nie zmieniło. Mecz w którym było dużo walki, a mało sytuacji bramowych z jednej jak i z drugiej strony. Należy pochwalić R.Pelca, który dobrze spisywał się na bramce, a przypominam że jest to obrońca.