Aktualności

JKS Jasionów 5:1 OZS Guzikówka Krosno

• autor: AdminJKS, 2013-05-06 07:41

JKS przełamał w końcu złą passę i odniósł upragnione zwycięstwo.

JKS wyszedł z bojowym nastawieniem na ten mecz i już od pierwszych minut starał sie narzucić swój styl gry. Po kilku minutach dało się zauważyć przewagę JKS-u, który naciskał na Guzikówkę. Jednak w tych akcjach brakowało wykończenia. Guzikówka starała się kontrować, ale bardzo czujnie grała obrona. Gdy wydawało się, że bramka dla JKS-u musi paść, o mało jej nie straciliśmy. Po "wielbłądzie" obrony piłkarz Guzikówki przelobował naszego bramkarza jednak trafił w poprzeczkę. W tej rundzie JKS lubi bawić się w św. Mikołaja. JKS strała się strzelić bramkę, lecz albo bronił bramkarz albo strzały były niecelne. DO przerwy 0:0. Po przerwie JKS jeszcze bardziej naciskał i stracił bramkę. Wrzutka z rogu i zawodnik OZS-u pokonuje Zgłobickiego. Ta bramka zadziałała na JKS jak płachta na byka. Prawdziwe wejście smoka zaliczył P.Kaczor. Pierwszy kontakt z piłką i od razu gol. Ziemiański wrzuca z autu na długi słupek, a Kaczor tylko dostawia nogę. Nie minęła chwila a było już 2:1. P.Ziemiański wrczua z rzutu wolnego w pole karne, tam D.Niezgodzki przechytrzył wszystkich i głową kieruje piłkę do bramki. 3 min później, było już 3:1. D.Niezgodzki dostaje podanie w uliczkę i bez problemu pokonuje bramkarza. Po chwili było już pozamiatane. D.Niezgodzki przechodzi 4 piłkarzy gosci i strzałem w okienko zdobywa swojego trzeciego gola. JKS grał już na luzie i stwarzał dużo sytuacji, lecz nie mógł się wstrzelić. W samej końcówce wynik ustala Mat. Hebda, któy w zamieszaniu podbramkowym strzela do siatki. W końcu JKS zagrał konsekwentnie, i popełnił tylko 1 błąd. Na pochwałę zasługuje gra D.Niezgodzkiego i B.Borkowskiego. Pierwszy był nie do zatrzymania a drugi nie do przejścia. Brawo. Oby tak dalej Panowie. JKS!!!