Aktualności

JKS Jasionów 6:2 Jasiołka Jaśliska

• autor: kidoj7, 2013-04-15 07:55

W pierwszym meczu rundy jesiennej JKS pewnie pokonuje drużynę z Jaślisk.

JKS już od początku meczu starał się narzucić swój styl gry i atakować przeciwnika. JKS przejął inicjatywę w meczu i atakował przeciwnika już na jego połowie. Okazje przychodziły z czasem. Pierwszą dobrą okazję miał D.Niezgodzki, jednak źle sobie przyjął piłkę i bramkarz zdołał przechwycić piłkę.  Pierwszą bramkę dla JKS-u strzelił M.Smoleń. dopada on do bezpańskiej piłki i uderza na bramkę. Piłka wpada pod brzuchem bramkarza do siatki i mieliśmy 1:0. Mineło 5 minut i mieliśmy 2:0. Mat.Hebda wpada w pole karne i zostaje tam powalony przez stopera. Sędzia spotkania bez wahania wskazuje na 11 metr. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się A.Filak. Po chwili powinniśmy prowadzić 3:0 jednak Mat. Hebda nie trafia w sytuacji sam na sam. Po jakimś czasie Jasiołka zaczęła lepiej grać czego efektem jest zdobyta bramka. Wrzutka za obrońców i precyzyjny strzał głową, przy którym nasz bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Do przerwy 2:1 dla JKS-u. Po przerwie JKS zaczął od mocnego uderzenia. W ciągu 15 minut strzelił 3 bramki i było po meczu. P.Ziemiański, wrzuca piłkę z autu D.Niezgodzki główkuje i piłka po rękach bramkarza wpada do siatki. Następna bramka to niemal kopia poprzedniej. Tym razem jednak piłkę głową uderzał Borkowski. Po chwili mieliśmy 5:1. B.Borkowski zagrywa na skrzydło do K.Zgłobickiego, ten wrzuca w pole karne tam dopada do niej Borkowski i głową pokonuje bezradnego bramkarza.  Po tej bramce gra się trochę uspokoiła. Jasliska próbowały stwarzać sytuacje, ale nasza obrona grała dobrze. Jasiołka próbowała strzelać z daleka, lecz ich strzały były zbyt słabe lub niecelne. JKS strzelił jeszcze jedną bramke. Mat.Hebda posyła prostopadła piłkę do K.Zgłobickiego, ten wyprzedza obrońcę i w sytuacji sam na sam bez problemu pokonuje bramkarza. Jasiołka zdobyła jeszcze bramkę w doliczonym czasie gry, po błędzie naszego obrońcy. JKS wygrywa zasłużenie swoje pierwsze spotkanie rundy wiosennej.