Aktualności

LKS Głębokie 3:6 JKS Jasionów

• autor: AdminJKS, 2012-06-04 08:59

JKS zwyciężył w ostatnim meczu sezonu na trudnym terenie.

Gra JKS-u od początku mogła się podobać. Mimo iż przegrywaliśmy 1:0 w 5 minut potrafiliśmy strzelić 3 bramki które ustawiły mecz. Pierwszą bramkę strzelił K.Zgłobicki. M.Smoleń podaje za obrońców K.Zgłobicki mija bramkarza i strzela do pustej bramki. Chwilę później K.Zgłobicki się rewanżuje i posyła prostopadłą piłkę do M.Smolenia. M.Smoleń uderza w długi róg i nie daje szans bramkarzowi. Nie minęło 2 minuty M.Smoleń szarżuje w polu karnym dogrywa do środka piłkę którą obrońca pakuje sobie do bramki. W tej części gry JKS stwarzał wiele sytuacji, ale był nieskuteczny. Głębokie zagrażało szczególnie po rzutach rożnych. D.Małkowski posyła długą piłkę, D.Niezgodzki wyprzedza obrońcę i uderza z powietrza, nie dając żadnych szans bramkarzowi. Głebokie zdobyło bramkę z rzutu karnego. Otóż M.Samborski wybił piłkę M.Marcisz trafił go w nogi i sędzia odgwizdał rzut karny. M.Walus zamienił karnego na bramkę. B.Zgłobicki był bliski obrony ale strzał był bardzo precyzyjny. Do przerwy 2:4. Po przerwie to Głębokie przejęło inicjatywę ale nie potrafiło zdobyć bramki. JKS był bardzie skuteczny. D.Niezgodzki wykłada piłkę K.Blujowi który mierzonym płaskim strzałem pokonuje bramkarza. W jednej sytuacji K.Bluj zagrywa piłkę w pole karne dopada do niej M.Nogaj i ze spokojem strzela bramkę. Głębokie strzeliło bramkę po ładnej akcji R.Zawojskiego, który minął kilku naszych graczy i dograł ładną piłkę do kolegi. Warto zaznaczyć, że JKS grał bez podstawowego bramkarza. Zastąpił go nominalny obrońca B.Zgłobicki i spisywał się bardzo dobrze. JKS kończy nieudany sezon, ale są i plusy. Otóż JKS został najskuteczniejszą drużyną ligi strzelając 64 bramki  o 4 więcej niż mistrz rozgrywek. Karpatom i Błękitnym gratulujemy awansu i żeby pograli sobie trochę w tej A klasie. Niestety za sezon nie będzie derbów. Trześniów przegrał kolejne spotkanie i spadł na ostatnie miejsce w tabeli co "premiuje" go spadkiem do C klasy. Dzięki zdobytej bramce w Głębokim D.Niezgodzki został współliderem klasyfikacji strzelców. Razem z J.Biłasem z Jaślisk zdobyli po 20 bramek. Szersze podsumowanie wkrótce.