Błękitni Jasienica Rosielna - JKS Jasionów

Podsumowanie 24 kolejki.

• autor: AdminJKS, 2012-05-22 07:59

Już prawie wszystko po tej kolejce się wyjaśniło, ale prawie robi różnicę. Szykuje się dramatyczna walka o utrzymanie.

OZS Guzikówka Krosno 5:1 LKS Trześniów

Guzikówka potwierdza,że na sztucznym boisku gra bardzo ładny techniczny i zarazem skuteczny futbol. Kontrolując cały mecz zaaplikowała rywalowi 5 bramek. Trześniów tą porażką znacznie utrudnił sobie drogę. Ale ma jeszcze matematyczne szanse. Musi wygrać 2 ostatnie mecze i liczyć na porażkę Lubatówki ... a jakże z Jasionowem. Mogę zapewnić, że JKS walczy o zwycięstwo w tym meczu.

Nafta Chorkówka 3:1 Huragan Jasionka

Kiedyś pisałem, że Jasionka ma największe wahania formy z czołówki, i teraz się w tym utwierdzam. bardzo dobre mecze przeplatają ze słabymi. Gdy ustabilizują formę to główny kandydat do awansu na przyszły rok. Chorkówka potrzebowała 3 pkt. do utrzymania i je zdobyła. Wielka w tym zasługa weterana S.Czelnego, który po długim rozbracie z piłką wrócił na boisko i od razu strzelił bramkę.  Brawo.

LKS Głębokie 4:1 LKS Hłudno

Głębokie nie miało trudności z pokonaniem u siebie beniaminka. Czyżby wracali do dobrej domowej formy. Będziemy się mogli o tym przekonać w ostatniej kolejce. Hłudno od pewnego czasu gra tragicznie i tylko cud może sprawić że utrzymają się w B klasie. Jak wiemy cuda w piłce się zdarzają, ale bardzo rzadko.

Karpaty Klimkówka 1:1 Błękitni Jasienica Rosielna

W meczu liderów padł remis. Remis uratowany w ostatnich minutach meczu. Remis, który bardziej satysfakcjonuje Klimkówkę, ponieważ dalej ma 4 pkt przewagi i wystarczy im w 2 ostatnich meczach ugrać2 pkt. i mają mistrza. Swoją droga gratuluję awansu obu drużynom, bo na to zasłużyły. I będę kibicował obu drużynom bo fajne chłopaki.

Górnik Grabownica 4:0 Jasiołka Jaśliska

Grabownica grając swoje rozbiła Jasiołkę i jej marzenia na pozostanie w B klasie. Nie pomogła im nawet obecność najlepszego?(jeszcze 2 kolejki) strzelca ligi. Górnicy mogą zbierać siły na przyszły sezon w którym mogą namieszać.

LKS Lubatówka 1:2 Sokół Domaradz

Piękny sen przestał trwać. Bo kapitalnej serii zwycięstw Lubatówka wreszcie pękła. Mimo iż Sokołowi nie pozwoliła na wiele w tym meczu, to wystarczyło to by Domaradz zdobył 2 bramki i wywiózł 3 pkt. Chyba del.Boski nie był zadowolony po tym meczu. Jeszcze nic nie jest pewne.