LKS Głębokie - JKS Jasionów

Zapowiedź 22 kolejki

• autor: AdminJKS, 2012-05-04 09:52

Już w najbliższą niedzielę kolejna dawka emocji na B-klasowych boiskach.

Beskid Równe - LKS Hłudno

Beskid jest na fali. Wygrywa mecz za meczem i coraz śmielej może myśleć o utrzymaniu. Hłudno natomiast jest w rozsypce. Przegrywa wszystkie mecze czy to u siebie czy to na wyjeździe. LKS musi się otrząsnąć i zacząć zdobywać punkty bo może się to źle skończyć dla nich.

Guzikówka Krosno - Sokół Domaradz

Mecz zapowiada się ciekawie. Obie drużyny są w miarę mocne. Guzikówka już zapomniała o fatalnej grze z początku rundy i penie wygrywa mecze. Domaradz walczył jak równy z równy z liderem, jednak pechowo przegrał. Euroboisko w Krośnie to napewno plus Guzikówki. Ciężko wytypować faworyta w tym meczu.

Mój typ:1x

Huragan Jasionka - LKS Trześniów

Nasz ostatni pogromca słabiej radzi sobie na własnym boisku. Co nie zmienia faktu że jest faworytem tego spotkania, mając jeszcze iluzoryczne szanse na awans. Trześniowa jednak nie należy skreślać. Jeśli wystarczająco się zmobilizują to Dzida może ich poprowadzić do odniesienia korzystnego rezultatu, co pokazali w meczu z Błękitnymi.

Nafta Chorkówka - Błękitni Jasienica Rosielna

Nafta wreszcie wkroczyła na zwycięską ścieżkę, wygrywając dwa mecze z rzędu. Czy to chwilowe przełamanie czy maszyna zaczęła dobrze funkcjonować.  Błękitni natomiast zaliczyli wpadkę w Trześniowie i zapewne będą chcieli pokazać, że był to wypadek przy pracy. Jednak małe boisko w Chorkówce może pokrzyżować im plany.

Mój typ: 2

LKS Lubatówka - Jasiołka Jaśliska

Lubatówka chyba chce pobić rekord zwycięstw z rzędu. Kapitalna gra na wiosnę sprawia, że o spadku powoli się zapomina. Zdaje mi się że ich seria się przedłuży. Jaśliska natomiast to najgorsza drużyna na wiosnę. Nie pomaga im nawet obecność w składzie najlepszego strzelca ligi. Sam Biłas meczów wygrywał nie będzie.

LKS Głębokie - Górnik Grabownica

Stadion w Głębokim coraz częściej rozdaje punkty, czyżby to była lekka zadyszka miejscowych. Grabownica to drużyna, która może skraść Głebokiemu kolejne punkty. Czy tak się stanie zobaczymy już w niedzielę.

Mój typ: x

autor: ~piłkarz z Lubatówki 2012-05-04 10:46:08

avatar Lubatówka wygrała kiedyś w B klasie 11 pod rząd, ale teraz nie myślimy o rekordach, tylko o Jaśliskach, które mają z nami na pieńku z powodu ich chamskiej gry w jesieni. W nagrodę postaramy się pomóc im w awansie do serie C, choć wiadomo, że łatwo z nimi nie będzie. Z dobrymi drużynami nieżle im się gra

autor: ~ktos kto wie 2012-05-04 13:43:05

avatar trafna zapowiedz meczu Jasienicy z Chorkowka Jasienica nie lubi grac na malych boiskach

autor: ~gmina haczów 2012-05-04 14:05:48

avatar Dzida gwiazda nr1 a B klasie, choć gdyby grał w troche wyżej i normalnie trenował pare dni w tygodniu to podejrzewam że 3 może 2 liga byla w jego zasiegu, a i jeszcze jedno, trzymam kciuki za Trześniów żeby sie utrzymał w lidze właśnie kosztem JKS!

autor: ~DZIDA 2012-05-04 16:10:10

avatar Pany ,aż tak mnie nie reklamujcie ,bo jeszcze ktoś z drużyn z którymi bedziemy grali wezmie to na poważnie sie przestraszy , nie przyjedzie na mecz albo odpuści złapiemy pare pkt i sie utrzymamy, a my czyli LKS TRZEŚNIÓW chcemy grać i osiągnąc swój cel czyli zostać w klasie B w jak najbardziej uczciwy sposób, w sportowej walce ,a czy to sie uda przekonamy sie za kilkanaście dni ...pozd