LKS Głębokie - JKS Jasionów

Zapowiedź 16 kolejki

• autor: AdminJKS, 2012-03-29 12:18

Biorąc przykład z innych Adminów stron naszej grupy, ja także postanowiłem spróbować zapowiedzieć nie tylko mecz JKS-u ale także całej grupy.

Sokół Domaradz - Nafta Chorkówka

Zwycięstwo którejkolwiek z drużyn przybliży ją do utrzymania. Domaradz u siebie gra różnie, z kolei Chorkówka na wyjazdach radzi sobie nie najlepiej. Ciężko w tum meczu wytypować zwycięzcę. Grając już po kilka meczy z tymi drużynami, śmiem twierdzić, iż Chorkówka prezentuje nieco lepszy futbol i mimo iż grają na wyjeździe zaryzykowałbym postawić właśnie na Naftę.

Mój typ: x2

Guzikówka Krosno - Beskid Równe

Obie drużyny potrzebują punktów. Różnica jest taka, że Guzikówka potrzebuje ich do walki o awans a Równe do utrzymania się w lidze. Równe jest dla mnie zaskoczeniem, ponieważ sezon temu walczyli o awans, a teraz biją się o utrzymanie. Guzikówka natomiast z sezonu na sezon gra coraz lepiej.  Do tego boisko w Główience im służy. Stawiam na drużynę Skublickiego (mały ale zadziora:).

Mój typ: 1

LKS Trześniów - Jasiołka Jaśliska

W Trześniowie zapowiada się mecz o 6 pkt. Porażka gospodarzy bardzo skomplikuje ich sytuację w tabeli. Z różnych źródeł wiadomo mi, że w Trześniowie źle się dzieje.Całkowicie rozbita kadra i gorąca atmosfera nie wróży nic dobrego. Jaśliska mimo iż przegrały 2 pierwsze mecze nie prezentowały się źle. Dla Trześniowa będzie to ciężki sprawdzian. Czy Dzida jest w stanie wykrzesać jeszcze coś z tej drużyny?? Ze względu na to, że grają tam moi znajomi i nie raz pokazali, że potrafią w piłkę grać stawiam na Trześniów.

Błękitni Jasienica Rosielna  - Górnik Grabownica

W Jasienicy spotykają się dwie drużyny grające ładną piłkę. W dodatku duże boisko w Jasienicy będzie temu służyło. Niedawny lider będzie chciał odzyskać swoje miejsce. Grabownica to dobrze ułożona drużyna przez naszego byłego kolegę M.Biegę, z tym, że jeszcze młoda, bez doświadczenia. W Jasienicy występuje paru wyjadaczy (Dobosz, Pająk, Szwerc, Wątróbski) i to oni swoim doświadczeniem powinni zapewnić swojej drużynie spokojną grę i zwycięstwo. Błękitni to pretendent do awansu także stawiam na nich.

Huragan Jasionka - LKS Głębokie

Huragan to ładnie grająca piłką drużyna i co ciekawe lepsze mecze rozgrywa na wyjeździe. LKS Głębokie większość swoich punktów zdobyła u siebie. Jasionka straciła swojego strzelca J.Kotłowskiego, ale myśląc o awansie musi wygrywać i bez niego. W drużynie Głębokiego występuje obecnie 2 strzelec ligi M.Marcisz. czy tym razem swoimi bramkami pomoże LKS-owi? Mimo iż Jasionka u siebie gra słabiej, to jest to bardzo dobrze przygotowana drużyna fizycznie i taktycznie. Stawiam na Huragan.

Mój typ: 1

Karpaty Klimkówka - LKS Lubatówka

W Klimkówce ciężko trenują, i już od dłuższego czasu mówi się o awansie. Karpaty grają dobrą piłkę, i skuteczną. Zwycięstwo w tym meczu przybliży ich do upragnionego awansu. W dodatku grają na własnym stadionie. W Lubatówce całkiem inne nastroje. Widmo spadku zagląda im coraz głębiej w oczy. Może ich trener delBoski wymyślił coś wspaniałego na pokonanie lidera. Lubatówka musi zacząć zdobywać punkty jeżeli jeszcze myśli o utrzymaniu. Karpaty to będzie bardzo ciężki przeciwnik. Myślę, że ambicja Karpat nie pozwoli im do straty punktów w tym meczu.

Mój typ:1

Typy meczów są wyłącznie moją oceną. Jeżeli, jakąś z drużyn uraziłem swoimi wywodami to z góry przepraszam.

autor: ~fanGŁĘBOKIE 2012-03-31 18:40:30

avatar super admin extra zapowiedzi

autor: del.Bosque 2012-04-08 14:14:01

Profil del.Bosque w Futbolowo wykrakałeś ;) Pozdrawiam i Wesołych Świąt !!!