JKS Jasionów - LKS trześniów

JKS Jasionó 2:2 LKS Głębokie

• autor: kidoj7, 2011-11-09 12:39

JKS ostatnim meczu jakże nieudanej rundy jesiennej podejmował na własnym boisku zespół z Głębokiego.

Już od początku meczu gospodarze rzucili się do ataków i zarysowała się ich lekka przewaga. Pierwsza groźna sytuacja, to dwójkowa akcja D.Niezgodzkiego i M.Smolenia. ten drugi wpada w pole karne i uderza w boczną siatkę. Obrońcy Głębokiego w tej części meczu popełniali błędy jednak piłkarze JKS-u nie potrafili tego wykorzystać. W jednej z akcji ostatni stoper "urwał się" do piłki dopadł K.Bluj i wyszedł sam na sam z bramkarzem jednak przegrał ten pojedynek. Gdy wydawało się że JKS musi strzelić bramkę, gola strzela Głębokie. Po szybkiej kontrze, zawodnik gości ni to strzela ni dośrodkowuje jednak piłka wpada za kołnierz M.Szymańskiego. JKS dążył by jak najszybciej wyrównać. Głębokie tez miało swoje okazje ale strzelali niecelnie. JKS zdobywa bramkę po rzucie wolnym. A.Filak mocno uderza na bramkę, bramkarz odbija przed siebie i w ogromnym zamieszaniu M.Samborski pakuje piłkę do bramki. JKS mógł strzelić kolejne bramki. Strzał M.Smolenia z trudem na róg wybija bramkarz. W jednej sytuacji bramkarz już leżąc zatrzymuje piłkę na lini bramkowej po strzale K.Zgłobickiego. JKS obejmuje prowadzenie po pięknym strzale K.Zgłobickiego. Z narożnika pola karnego uderza on w samo okienko bramki. Do przerwy 2:1. Po przerwie gra JKS-u troszkę siadła i Głębokie zaczęło częściej atakować. JKS mógł dobić głębokie. Jednak K.Bluj nie miał dziś swojego dnia. W jednej sytuacji nie trafia z 8 metrów na prawie pusta bramkę. Głębokie po swoich kontrach strzeliło bramkę wyrównującą. JKS miał jeszcze swoje szanse. Bliski był M.Samborski jednak strzelił niecelnie. W jednej z akcji piłka została zatrzymana ręką (sam zawodnik dziwił się, że sędzia nie podyktował karnego) w polu karnym Głębokiego przez ich zawodnika, jednak zarówno boczny jak i główny tego nie zauważyli. Pod koniec meczu JKS miał jeszcze okazję, ale strzał głową Smolenia przeszedł minimalnie nad poprzeczką. JKS remisuje kolejny mecz w, którym może dobić rywala jednak tego nie potrafi.

autor: ~koeman4 2011-11-09 18:55:20

avatar Wiele pracy przed nami w przerwie zimowej aby na wiosnę JKS grał jak dawniej.

autor: ~Piotrek Z 2011-11-13 19:15:07

avatar Panowie zawodnicy i koledzy zima jest nasza, zima bedzie dla zawodnikow ktorzy nie boja sie wysilkiu i zmeczenia ja osobicice poprowadze treningi do rundy wiosennej i napewno bedzie lepiej i na wiosne pokazemy co znaczy JKS !!!

autor: ~xxx 2011-11-16 16:00:53

avatar zejdzcie na ziemię z takimi zmianami i takim podstawowym składem to można ale gaać w klasie c

autor: ~koeman4 2011-11-18 17:21:25

avatar Kolejny TAJEMNICZY ZNAWCA FUTBOLU i do tego ANALFABETA.

autor: kidoj7 2011-11-22 14:39:58

Profil kidoj7 w Futbolowo Znawcy jak to znawcy zawsze maja swoje zdanie. Runda nieudana wogóle. Brak skuteczności, szczęścia słaba gra. Ogólnie brak formy (mówię o sobie). Trochę napięta atmosfera:/. Słaba frekwencja na treningach. To wszystko złożyło się na wyniki. Mam tylko cichą nadzieję, że każdy kto chce aby JKS grał lepiej, weźmie to sobie do serca i przepracuje solidnie zimę. Chciałbym, też by do JKS-u wróciła

autor: kidoj7 2011-11-22 14:43:10

Profil kidoj7 w Futbolowo radość z gry i dobra atmosfera. Nie ma co się złościć, że ktoś cos tam powiedział. Panowie pokażmy, że jesteśmy DRUŻYNĄ na dobre i złe. Jeżeli spełnimy te warunki, to będzie dobrze. Wierzę w to, że w JKS-ie będzie już tylko lepiej.

autor: kidoj7 2011-11-22 14:46:20

Profil kidoj7 w Futbolowo A jeżeli ktoś będzie chciał kiedyś pokopać, to wystarczy zebrać ekipę i napisać do mnie. Nr do mnie każdy ma, ja przyjdę szatnie otworzę i gramy.

autor: ~no 2011-11-22 20:03:20

avatar tobie piotrku trening przyda sie szczególnie

autor: ~dzidka 2011-11-24 09:34:22

avatar Nie bedzie tak zle .Sa inne druzyny do spadku w tej klasie.Szkoda tylko ze JKS musi walczyc o utrzymanie a nie o cos wiecej. Ale nie obrazajac tu nikogo Sam jest Sobie temu winien .Predzej czy pózniej musiało sie tak stac i teraz trzeba odbudowac duzo rzeczy . Juniorzy sa czyli krok do przodu zrobiony. Co bedzie dalej to sie okaze predzej niz pózniej.

autor: ~anonim 2011-11-27 12:54:39

avatar niby kto taki do spadku pewnien jest?